Kadra

Kadra nauczycielska NP The Oxford Kids to przede wszystkim nauczyciele, posiadający doświadczenie w pracy z małymi dziećmi i wysokimi kwalifikacjami. Wszyscy, wyróżniają się ogromną łatwością nawiązywania kontaktu z dziećmi oraz sporym entuzjazmem, są bardzo dobrymi obserwatorami, którzy chcą i potrafią pomagać dzieciom w wielu sytuacjach oraz w nauce.

W trakcie zajęć, nauczyciele zwracają szczególną uwagę na rozwój wszystkich sprawności intelektualnych i manualnych swoich podopiecznych, poprzez zastosowanie różnorodnych gier i zabaw w procesie nauczania i wychowania oraz poprzez poświęcenie im ogromnej ilości uwagi.

Zachęcając dzieci do aktywnego uczestnictwa we wszystkich zajęciach, dbają także o to, aby odbywająca się poprzez zabawę nauka była zawsze przyjemna i efektywna.

Nauczyciele j. angielskiego:

mgr Iwona Probst Baszczyńska

magister filologii angielskiej Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, nauczyciel dyplomowany. Metodyk nauczania języka angielskiego, ale przede wszystkim nauczyciel- energiczny, z poczuciem humoru. Pracuje zarówno z dziećmi, nastolatkami, jak i dorosłymi. Długoletni wykładowca metodyki nauczania oraz praktycznej nauki języka angielskiego w Nauczycielskich Kolegiach Języków Obcych. Autorka publikacji, dotyczących nauczania języków obcych dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Fanka dobrej muzyki, literatury i filmu. Kocha góry- te niskie i te wysokie.

Iwona Biela

Absolwentka NKJO w Cieszynie z tytułem licencjata UŚ w Katowicach na kierunku filologia angielska. Aktualnie podnosi swoje kwalifikacje na studiach podyplomowych z zakresu Edukacji Wczesnoszkolnej i Wychowania Przedszkolnego. Pracuje jako nauczyciel języka angielskiego w SJO The Oxford Centre, z przedszkolem związana od 3 lat. Miłośniczka muzyki, koncertów i letnich festiwali.

mgr Gabriela Solowska

Absolwentka filologii slowianskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim, pracowała jako nauczycielka języka polskiego w jednej z cieszyńskich szkół podstawowych, niania i - przez ostatnie 7 lat - jako nauczycielka wychowania przedszkolnego w przedszkolu Rooftops w północnym Londynie. W roku 2005 uzyskała dyplom CPE (Certificate of Proficiency in English) a w roku 2007 brytyjskie kwalifikacje pedagogiczne - NVQ 3 in Child Care.

"Pani od ciastoliny". Kocha książki, kino, BBC, spacery i podróże.

Nauczyciele wychowania przedszkolnego:

Genowefa Dąbrowska

pedagog z zamiłowania, szczera i ciepła osoba z 35-letnim doświadczeniem w pracy w przedszkolu. Miłośniczka zajęć twórczych i muzyczno-ruchowych, aktywistka.

mgr Wiesława Kudyniuk

ukończyła Studium Nauczycielskie w Katowicach oraz Pedagogikę na Uniwersytecie Śląskim w Cieszynie na kierunku zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne. Od 8 lat pracuje w przedszkolu, świetny plastyk, cierpliwy i wyrozumiały wychowawca.

mgr Sara Górnisiewicz

magister Zintegrowanej Edukacji Wczesnoszkolnej i Wychowania Przedszkolnego, ukończyła kurs Metody Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne. Miłośniczka literatury oraz zdrowego trybu życia. Żeglarka, kajakarka, stary harcerz:). "Praca z dziećmi daje mi satysfakcję i wiele radości:)"