Oxford Kids Early Learning

Już od pierwszych miesięcy życia naszych pociech dostrzegamy jak ciekawe są świata, ludzi oraz nowych doświadczeń.

Wczesna edukacja poprzez zabawę to zajęcia odkrywcze i radosne zarazem- przyswajanie języka obcego wpływa korzystnie na rozwój dziecka, stymuluje jego rozwój, a także staje się przyjemną formą zabawy w gronie małych przyjaciół. Interakcja dzieci w grupie ma duże znaczenie, gdyż dzięki temu dzieci mają możliwość uczenia się od siebie nawzajem.

Oxford Kids Early Learning to autorski program nauczania maluchów, który polega na stopniowym oswajaniu dzieci z melodią i rytmem języka obcego, głównie poprzez naukę piosenek, rymowanek oraz zabaw ruchowych w tym języku. Aktywność niezbędna do wszechstronnego rozwoju dziecka pomaga małemu człowiekowi zwiększyć jego umiejętności poznawcze, poczucie pewności siebie i zaspokoić ciekawość świata.

Powtarzanie materiału na tysiące ciekawych sposobów sprawia, że dzieci nie nudzą się, lecz po prostu ucząc się, a właściwie przyswajając język obcy, dobrze się bawią.

Otoczone są zabawkami i książkami, które "mówią" po angielsku, podczas zabawy i odpoczynku, w tle słyszą skoczne piosenki, czy kołysanki w języku obcym. Wszystko po to, by angielski był wszechobecny, kojarzony ze świetną zabawą, radosnym śpiewaniem i uśmiechem na buźkach milusińskich.