Żłobek

Niepubliczny Żłobek Anglojęzyczny The Oxford Kids to pierwszy w Cieszynie i regionie oddział żłobka anglojęzycznego, gdzie już od najmłodszych lat dzieci mogą zacząć przygodę z j.angielskim.

Żłobek powstał z myślą o stworzeniu bezpiecznych warunków i troskliwej opieki dla dzieci od 6 miesiąca życia do 3 lat.

Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego Maluszka i dbamy, aby rodzice każdego dziecka otrzymywali wyczerpujące informacje od wychowawcy dotyczące czasu spędzonego przez dziecko w żłobku.

Oferujemy szereg zajęć stymulujących prawidłowy rozwój dziecka w zakresie małej i dużej motoryki, sfery psycho - emocjonalnej oraz społecznej.

W ramachach zajęć nasze Maluchuszki mają codzienny kontakt z z językiem angielski i realizują program Oxford Kids Early Learning, co pozwala im na zapoznanie się i osłuchanie się z językiem angielskim, który w kolejnych latach edukacji przedszkolnej stanie się dla nich naturalnym drugim językiem.

Jesteśmy także placówką przyjazną małym alergikom- na życzenie rodziców i zaleceń lekarskich, dostosowujemy posiłki do potrzeb dzieci z alergiami pokarmowymi.

 

Poniżej kilka istotnych informacji o żłobku:

- OXFORD KIDS EARLY LEARNING - nasz program nauki j. angielskiego dla maluszków
- przestronne, komfortowe warunki
- kompetentne i troskliwe wychowawczynie, które w swoją pracę wkładają wiele serca.
- dbałość o intensywne stymulowanie rozwoju dziecka, z wykorzystaniem muzykoterapii, bajkoterapii, nauki wierszyków i piosenek, zajęć twórczych
- dostep do wielu zabawek pobudzających kreatywność i wyobraźnię malucha
- naszym celem będzie również kształtowanie u dzieci postaw prospołecznych
- zachęcamy do współpracy rodziców
- uczymy czynności samoobsługowych takich jak: korzystanie z nocniczka, mycie rąk, ubieranie i rozbieranie się, sprzątanie zabawek, posługiwanie się sztućcami, samodzielnego jedzenia i picia - anglojęzyczne pomoce dydaktyczne i zabawki 


Dodatkwe informacje / zapisy: 505 167 578